Burslar yattı, yüzler gülüyor

Bilecik’in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, bu yıl başvuru yapan 30 üniversite öğrencisinin burslarını yatırdıklarını ve her zaman üniversite öğrencilerinin yanında olacaklarını ifade etti.

Burslar yattı, yüzler gülüyor

Bilecik’in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, bu yıl başvuru yapan 30 üniversite öğrencisinin burslarını yatırdıklarını açıkladı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, her zaman üniversite öğrencilerinin yanında olacaklarını ifade etti. Yaman, “Belediye başkanlığımız tarafından 2018-2019 öğretim döneminde, beldemizde ikamet edip yüksek öğrenim kurumlarında okuyan tüm öğrencilerimize burs yardımı yapılmaktadır. Belediyemizin amacı, aile bütçesine katkı sağlayıp, öğrencilerimize hediye niteliğinde ve eğitimlerine bir nebzede olsa yardımda bulunarak, onların yüzlerini güldürebilmek. Beldemizdeki yüksek öğrenim gören yaklaşık 30 öğrencimize yapılan burs, öğrencilerimizin evrak işleri tamamlandıktan sonra hesaplarına yatırılmıştır” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 13:23

Mesut İlker Cengiz

editör

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5